Spaní ve škole

Tak jsme poprve spali ve škole.

Ve čtvrtek dopoledne jsme opakovali to, co už jsme se naučili. Četli jsme, počítali, skládali. Docela nám přitom vyhládlo a proto nám oběd v jídelně přišel k chuti.

Po obědě jsme si chvíli oddychli a pak se znovu pustili do práce. Tvořili jsme svícínky, vyrobili čertíky a anděly. Po svačině jsme uspořádali závody foukacích čertů. Turnaj v pexesu jsme nestačili dohrát - přišla k nám návštěva - Mikuláš, anděl a čertíci. Pobyli s námi skoro hodinu. Byli na nás hodní, i když si to někteří nezasloužili. Přinesli nám taky velkou nadílku. Pěkně jsme si popovídali. A teď už všichni víme, že čerti to mají docela těžké, když je nemá kdo podrbat na zádech v kožichu. Ale my jsme to napravili.

Potom už jsme šli večeřet a spát. Ráno jsme uklidili třídu, posnídali a zase chvíli pracovali. A víte co, přišel ještě jeden Mikuláš. Ten měl sebou ale čertů.... I toto setkání bylo velmi milé. Jen paní učitelka se divila, že si někoho neodnesli...Všichni slibovali, že se polepší. No uvidíme.

Poslední dvě hodiny jsme byli bruslit. Po návratu jsme se rozešli domů za svými rodiči, na které jsme se už opravdu těšili.

Spaní ve škole_3.-4.12.2015